Nadpřirozenorituál je bránou víra klíčem

Biokineze

Publikováno 31.07.2017 v 11:01 v kategorii Kineze, přečteno: 111x

Na tento článek m přivedla osoba která se o tom zmínila v komentáři :3
Co to je?

Biokineze umožňuje ovlivňování živých objektů pomocí mysli. Nepředstavujte si však, že lusknete prsty a naroste vám třetí ruka  Mám na mysli spíše menší změny např. změna barvy vlasů, urychlení jejich růstu, odstranění akné, změna barvy očí, opálení atd.

Trénink

1.způsob- Na klidném místě si sedni do tureckého sedu, chvíli jen relaxuj. Zavři oči plně se uvloni, klidně i medituj. Až ucítíš, že jsi plně v klidu začni opakovat, co chceš změnit. "Mám dlouhé zrzavé vlasy" .Nepřestávej dokud tomu úplně neuvěříš a nepocítíš změnu.

2.způsob- Lehni si na postel, zem...je jedno kam. Hlavně buď úplně v klidu a musíš pevně věřit, že se to povede. Začni si představovat, jak se vlasy prodlužují a začínají reznout. Pozor, nesmíš si je představovat na sobě! Ber je pouze jako objekt! Po několika tokových cvičení je úspěch zaručen.

3.způsob- Vlezte do vody a chvilku tam buď, opět je důležitá víra. Nech se unášet proudem a říkej si v duchu. "Já nové vlasy chci mít, hrát si s nimi, česat je a házet s nimi. Rezavé a dlouhé, krásné a zrzavé, nádherné a dlouhé." a opakovat dokud se nepromění. Samozřejmě to bude si to muset trochu předělat podle toho, co chcete změnit.

4.způsob- Další radou je představovat si šroubovici DNA a představovat si, jak její část odnáší vítr a nahrazuje ji novou, není na škodu přečíst si, co přesně věc, kterou chcete měnit determinuje.

Pomoct by vám taky mohlo užívání vitamínů např. pro růst vlasů.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?