Nadpřirozenorituál je bránou víra klíčem

Jak poznat upíra

Publikováno 14.09.2016 v 19:25 v kategorii Upíři, přečteno: 83x

Poznat upírů je zatraceně složitá záležitost za léta skrývání před lidmi se naučili dobře maskovat a stejně jako lidé v průběhu věků, i upíři procházeli evolucí (více v Historie upírů).

Takže, jak poznat upíra.

Upír je na světle spíše plachy a neklidný.

Čím starší upír, tím větší ma proti slunci odolnost (taky jde o zvyk, pokud se starý upír pohyboval výhradně ve tmě, na světlo zvyklý není, má zněj stejnou paniku jako mladý upír, viz. dále). Mladí upíři jsou většinou světloplaší, někdy až na úroveň hysterie a na světle se tak objevují jen zřídkakdy a to aby si na něj zvykli, nebo z nutnosti.

Upír se ve dne obzvlášť vyhýbá pozornosti ostatních lidí. Je to přirozený instinkt, jako se lev nepůjde bavit mezi gazely, tak se upír nepůjde bavit mezi lidi. Proto ho neuvidíte v houfu lidí, rozesmátého, vesého, skrátka nikdy ve středu dění (VE DNE).

Upíři jsou náchylní na nošení tmavých barev. Už jen proto že tak lépe zapadnou (pochopte, že upíři nejsou synonymem pro emaře ani gothicy, většinou).

Upíři také někdy slyší a vidí věci, které lidé nezaznamenají, takže se někdy koukají "do blba", jsou v neustálém pozoru.

Naopak v noci jsou upíři ve svém živlu. Ztrácí se celková plachost a nervozita, protože světlo je pryč a upír se díky tmě cítí silnější, zkrátka nabyde sebevědomí. Upíři se rádi chodí bavit, ale spíš mezi další upíry, pokud nepotřebují krev.

Berte na vědomí, že jak ve dne, tak v noci dělají upíři všechno ladně a s grácií, proto se může stát, že pozornost nechtěně upoutají. Nicméně, snažit se můžete jak jen chcete, ale k proměně či jen obyčejné diskusi upíra před soumrakem prostě nedotáhnete.

Teď k vyjímkám. Někteří upíři rádi prokují lidi, většinou jsou to zhruba století teenageři, co už jim orazilo a teď provokují jako emaři, gothici, skupina "magorů" apod. Upíři co byli přeměněni nechtěně, nebo se jim upíří život zkrátka nelíbí se mohou snažit žít jako lidé, ale takoví upíři jsou asi nejvíce rozeznatelní. Jsou zkrátka afektovaní, předstírají konverzace, smích a další aby se mohli začlenit k lidem. Tihle upíři jsou zkrátka deprimovaní z vlastního osudu a pozorný člověk, co má potuchy o upírech je můlže celkem snadno identifikovat.

I PŘES VŠECHNY TYTO RADY JE BEZ PARANORMÁLNÍCH SCHOPNOSTÍ SKUTEČNĚ VELICE OBTÍŽNÉ UPÍRA BEZPEČNĚ POZNAT!!!

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Anonymní 20.09.2016 v 16:58 Test, je urceny od 10 do 18 roku. Ted si v duchu rekni jmeno kluka,holky,kterou máš tak rád a tolik ji miluješ...do měsíce se do tebe zamiluje.Mas 5 minut na to,abys toto poslal 15 lidem.Kdyz to neudelas,budes mit 5 roků smůlu v lásce a flirtu.dnes ve 22:00 ti zapipa SMS od vysněné lasky kdyz toto posles p.s.(zatím se vše vyplnilo,tak neváhej!!


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?